Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Dlaczego ILS?

DLACZEGO ILS?

Jesteśmy dowodem na to, że tłumaczenia mogą być doskonałe dzięki połączeniu wiedzy i umiejętności naszych zawodowych tłumacza oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
 
Nasz zespół składa się z ludzi, dla których praca jest pasją. Wkładamy pozytywną energię, całe serce i duszę we wszystko, czym zajmujemy się każdego dnia – właśnie takie podejście pozwala nam świadczyć wyjątkowe usługi. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca zbliża ludzi oraz pomaga im w komunikowaniu się i lepszym rozumieniu otaczającego świata. Nasz zespół cechuje najwyższy poziom profesjonalizmu, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomagać klientom w rozwijaniu prowadzonych przez nich działalności.
 
Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, aby spełniać praktycznie wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów. Każde nowe zlecenie oznacza indywidualne rozwiązanie i spersonalizowany plan działania.
 
7 powodów wyróżniających ILS na rynku tłumaczeń:
 
Bezpieczeństwo
Wszystkie powierzone nam dokumenty oraz wszelkie szczegóły odnoszące się do naszych klientów są przechowywane w tajemnicy i bezpieczeństwie w najnowocześniejszym centrum archiwizacji danych, czyli DATA CENTER BEYOND, gdzie liczne środki zabezpieczające i kodujące chronią każdą informację, z jaką mamy do czynienia. Nasze działania podporządkowane są wymaganiom Systemu Zarządzania Jakością, opracowanemu zgodnie z zapisami norm ISO 9001:2008 , AQAP 2120 oraz europejską norma tłumaczeniową PN-EN 15038. Wdrożenie systemu ISO 27001 da nam i naszym klientom pełne poczucie bezpieczeństwa wszelkich informacji przepływających przez firmę.
 
Technologia 
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania wspierającego proces wykonywania tłumaczeń – SDL Trados Studio Professional 2011  i SDL Trados Studio Professional 2014 – oraz innych programów pomocniczych typu CAT, a także naszemu zespołowi sprawdzonych i zawodowych tłumaczy, jesteśmy w stanie realizować powierzone nam zadania szybciej przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości i spójności. Zawsze dotrzymujemy terminów ustalonych z klientami. Tłumaczymy ponad 50 rozszerzeń plików.
 
Poufność
Dokumenty naszych klientów są zawsze bezpieczne. Prowadzimy proces wdrożenia normy ISO 27001 odpowiedzialnej za bezpieczeńśtwo wszelkich informacji dostarczanych do firmy. Aby chronić klientów i usługi, które świadczymy, posiadamy wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. 
 
Niezawodność
Bazując na wiedzy, umiejętnościach i specjalizacji naszych tłumaczy i pracowników, gwarantujemy niezawodne usługi. Co więcej, naszym klientom oferujemy usługi weryfikacji i redakcji przetłumaczonych tekstów przez doświadczonych native speakerów.
 
Elastyczność
Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, aby spełniać praktycznie wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów. Oprogramowanie i narzędzia, jakie wykorzystujemy w naszej pracy pozwalają na oferowanie krótszych terminów realizacji zleceń bez jednoczesnego obniżania jakości tłumaczeń dostarczanych do klientów.
 
Profesjonalizm
Pracujemy tylko z zawodowcami. Każde zadanie wykonywane przez nas charakteryzuje się zawsze najwyższą jakością. Wiedząc, że świat idzie naprzód, staramy się dorównać mu kroku odważnie przyjmując wszelkie stawiane nam wyzwania. Jesteśmy zawodowcami pod każdym względem. Wdrożenie systemu AQAP 2120 pozwalającego nam tłumaczyć dla NATO i firm zbrojeniowych, stawia nas w ścisłej czołówce europejskich firm o podobnym profilu.
 
Zaangażowanie
Do każdego klienta i każdego zadania podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, oddając się w pełni realizowanym projektom. Nasze motto brzmi "Traktuj swojego klienta w ten sam sposób, w jaki Ty chciałbyś być traktowany", Bez względu na to czy mamy do czynienia z prostym zadaniem lub skomplikowanych projektem, zawsze postępujemy zgodnie z powyższą maksymą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby spełnić wymagania i sprostać jego oczekiwaniom.
 
Najwyższa pora zastanowić się nad zmianą dotychczasowego dostawcy tłumaczeń na Agencję Tłumaczeń ILS.