Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Struktura firmy

STRUKTURA FIRMY

Zespół ILS składa się z odpowiednio wykwalifikowanych kierowników projektów, którzy podczas realizacji tłumaczeń współpracują z doświadczonymi lingwistami oraz informatykami. Na dzień dzisiejszy z naszą Agencją współpracuje ponad 750 tłumaczy pisemnych i ustnych. Jesteśmy członkami międzynarodowych stowarzyszeń, które zrzeszają agencje i biura tłumaczeń z całego świata. Zawodowcy, którzy z nami współpracują posiadają niezbędne wykształcenie oraz wymagane umiejętności, aby wykonywać swoje zadania na najwyższym możliwym poziomie.
 
Dział Badań i Rozwoju – odpowiada za kwestie związane z rozwojem, poszukiwaniami i testowaniem nowych rozwiązań, administracją biura i finansami; ustala cele i zadania dla całej firmy jak i poszczególnych członków zespołu.
 
Dział Zarządzania Projektami – zajmuje się koordynowaniem i zarządzaniem projektami językowymi dla klientów korporacyjnych; składa się z doświadczonych kierowników projektów, którzy realizują większe i bardziej złożone zlecenia tłumaczeniowe dla kluczowych klientów, a także z młodszych kierowników projektów odpowiedzialnych za inne tłumaczenia.
 
Dział Grafiki DTP/IT – testuje i wdraża najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne, których zadaniem jest ułatwienie realizacji projektów oraz zwiększenie jakości świadczonych usług.
 
Dział Zapewniania Jakości – monitoruje poszczególne działania związane z wykonywaniem zleceń; zapewnia, że każde tłumaczeni jest zgodne z obowiązującymi standardami; odpowiada także za weryfikację tłumaczy, którzy współpracują z Agencją Tłumaczeń ILS.
  
Dział Rozwoju Sieci Partnerskiej – odpowiada za rozwój sieci partnerskich biur działających pod szyldem ILS.