Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: (+48) 789 171 447 office@tlumaczymy.org

PL EN

Tłumaczenia dla firm

najpopularniejsze firmowe tłumaczenia

Tłumaczenia firmowe w ILS Translations to codzienność i coś, w czym z pełną dumą możemy powiedzieć, że się specjalizujemy. Oczywiście tłumaczenia dla firm nie należą do najprostszych, ale oprócz sporej ilości pracy dostarczają również wyzwań i spełnionych ambicji po zakończonym projekcie. Tłumaczenia dla organizacji bywają bardzo różne i mimo że każdy tekst wymaga indywidualnego podejścia, można wśród nich wyróżnić kilka podstawowych rodzajów.

Tłumaczenie na wiele języków jednocześnie

Tłumaczenie na wiele języków w ILS Translations to żaden problem, dzięki współpracy z ogromną bazą tłumaczy z całego świata! Stały kontakt z naszymi tłumaczami z Europy, Azji i Afryki sprawił, że nie spotkaliśmy się jeszcze z projektem, którego nie mogliśmy wykonać z powodu nieznajomości języka. Tłumaczenie jednego tekstu na kilkanaście języków to oczywiście złożony proces wymagający od Projekt Managerów uwagi, skupienia i zaangażowania, dlatego z takimi projektami warto zwracać się do doświadczonych agencji tłumaczeń. Agencja tłumaczeń znajdzie odpowiedniego tłumacza do każdego z języków, sprawdzi poprawność tekstów z native speakerami, ujednolici i złoży projekt w całość.

Tłumaczenie obszernych kontraktów

Wiele przedsiębiorstw spotyka się z problemem bardzo obszernych kontraktów przekazywanych od lub do zagranicznego kontrahenta lub zagranicznej filii firmy. Oczywiste jest, że takie dokumenty muszą być tłumaczone przez tłumacza, który nie tylko zna odpowiedni język, lecz także potrafi posługiwać się dokumentacyjną nomenklaturą. Bardzo często w kontraktach i umowach firmowych do tłumaczenia znajdują się słowa i całe zwroty, których przeciętna osoba po prostu nie rozumie. W ILS Translations współpraca z tłumaczami jest stała, a dzięki temu wiemy, który z naszych tłumaczy specjalizuje się w prawie, który w medycynie, a który w BHP, i w ten sposób możemy nawiązać współpracę przy projekcie z najlepszym możliwym kandydatem.

Tłumaczenie poufnych informacji

Niemal wszystkie projekty tłumaczeniowe dla firm zawierają poufne informacje. Przedsiębiorstwa, które zmuszone są do wykonania tłumaczeń poufnych dokumentów, informacji handlowych czy np. składników produktu z ich oferty, zawsze obawiają się wycieku tych informacji. Dlatego agencje tłumaczeń powinny posiadać system bezpieczeństwa oraz współpracować jedynie z profesjonalnymi tłumaczami, których obowiązuje dochowanie tajemnicy. W naszej agencji tłumaczeń wdrożony został system bezpieczeństwa informatycznego ISO 27001, a podczas pracy kładziemy szczególny nacisk na ochronę informacji niejawnych, zasady ochrony danych osobowych i zasady ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa.

Tłumaczenie instrukcji produktowej lub tłumaczenie na opakowaniach

Dla zagranicznych przedsiębiorstw, które wchodzą na polski rynek lub odwrotnie – dla polskich firm, które planują działania międzynarodowe, tłumaczenie instrukcji użytkowania produktów i tekstów na opakowaniach to jedno z podstawowych działań. Takie tłumaczenia powinny być bardzo dokładne i sprawdzone przez native speakera, by nie wprowadzały użytkowników w błąd. Źle przetłumaczona instrukcja lub teksty na opakowaniach mogą przyczynić się do ogromnych strat, a tego nie chciałaby żadna firma.

Jeśli więc Twoja firma stoi przed wyzwaniem wykonania firmowego tłumaczenia, teraz już wiesz, na jakie cechy profesjonalnych tłumaczeń dla firm powinniście zwrócić uwagę. Zawsze, a zwłaszcza przy tłumaczeniach dla firm, warto rozpocząć współpracę z doświadczonym biurem tłumaczeń.

Kontakt Napisz lub zadzwoń, pomożemy!

CENTRALA ILS


ILS Lions Group Sp. z o.o.

ul. Zamojska 18 lok.2.
93-486 Łódź

telefon: (+48) 789 171 447
email: office@tlumaczymy.org

 

ILS Szczecin

ul. Sienna 9
70-542 Szczecin
telefon: (+48) 609 624 820
email: szczecin@tlumaczymy.org

 

www: tlumaczymy.org

  Maksymalna waga plików nie powinna przekraczać 20MB.


  Firma ILS Tłumaczenia została powołana do życia w kwietniu 2004 roku. Naszym założeniem od samego początku było dostarczanie klientom korporacyjnym i indywidualnym najwyższej jakości usług tłumaczeniowych.

  Dziś z usług naszego biura tłumaczeń korzystają setki firm i tysiące osób z Polski i świata, którzy poszukują rzetelnego i godnego zaufania partnera. Tym, co nas wyróżnia, są tłumaczenia specjalistyczne, branżowe oraz lokalizacja i transkreacja. 

  Działamy w całej Polsce. Naszą siedzibą jest Łódź, a drugie biuro mieści się w Szczecinie. Współpracujemy z tłumaczami i native speakerami. 

  BEZPŁATNA WYCENA W 30 MINUT!

   ×